DENTÁLNA TURISTIKA V EURÓPE SA NAZÝVA „DOVOLENKA PRE ZÍSKANIE NOVÝCH ZUBOV.“ PACIENTI, KTORÍ HĽADAJÚ MOŽNOSTI, AKO UŠETRIŤ NA ZUBNOM OŠETRENÍ CESTUJÚ DO RÔZNYCH MIEST A KRAJÍN, KDE SI CHCÚ DAŤ OŠETRIŤ ZUBY, ABY ZÍSKALI PEKNÝ ÚSMEV A NOVÉ ZÁŽITKY.

TU JE KRÁTKÝ ZOZNAM POZITÍVNÝCH STRÁNOK DOVOLENKY PRE ZÍSKANIE NOVÝCH ZUBOV NA KLINIKE:

CELÁ ŠKÁLA STOMATOLOGICKÝCH A TURISTICKÝCH SLUŽIEB;

POHODLNÉ OBJEDNANIE CESTY ZA DENTÁLNOU TURISTIKOU;

MOŽNOSŤ PLÁNOVANIA VÝLETOV A VÝBERU ZAUJÍMAVÝCH MIEST;

BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA;

POMOC S PRÍPRAVOU A VYBAVENÍM DOKUMENTÁCIE NA VSTUP A VÝSTUP DO/Z KRAJINY;

STRETNUTIE NA LETISKU A ĎALŠIA PODPORA;

ŽIADNE ČAKANIE V RADOCH;

KVALITNÉ SLUŽBY; ÚSPORA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV (DO 70 %);

NOVÉ ZÁŽITKY;

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP;

PRÁVNA PODPORA.


BRATISLAVA POSKYTUJE VÝHODU POHODLNEJ DOPRAVY - NACHÁDZA SA V NEJ LETISKO, ŽELEZNIČNÁ STANICA, JE DOSTUPNÁ AUTBUSOM ALEBO VLASTNÝM AUTOM. DOHODNEME SI STRETNUTIE NA STANICI ALEBO NA LETISKU, POMÔŽEME VÁM DOSTAŤ SA NA MIESTO UBYTOVANIA - DO VOPRED PRIPRAVENÉHO BYTU ALEBO HOTELOVEJ IZBY. Podľa požiadaviek každého pacienta sa vyberie individuálny turistický program. BUDETE TAK MAŤ MOŽNOSŤ NIELEN ABSOLVOVAŤ KVALITNÉ STOMATOLOGICKÉ OŠETRENIE, ALE AJ NAVŠTÍVIŤ HLAVNÉ ATRAKCIE NA SLOVENSKU.

PREČO PRÁVE MY?

PRETOŽE SME STOMATOLOGICKÉ ZARIADENIE POSKYTUJÚCE SLUŽBY ZAMERANÉ NA OBNOVU ZDRAVIA A KRÁSY ZUBOV. NEMÁME ŽIADNU JAZYKOVÚ BARIÉRU. KOMUNIKÁCIA PREBIEHA VO VAŠOM JAZYKU ALEBO ZA POMOCI TLMOČNÍKA.

BRATISLAVA POSKYTUJE VÝHODU POHODLNEJ DOPRAVY - NACHÁDZA SA V NEJ LETISKO, ŽELEZNIČNÁ STANICA. JE DOSTUPNÁ AUTBUSOM ALEBO VLASTNÝM AUTOM. DOHODNEME SI STRETNUTIE NA STANICI ALEBO NA LETISKU, POMÔŽEME VÁM DOSTAŤ SA NA MIESTO UBYTOVANIA - DO VOPRED PRIPRAVENÉHO BYTU ALEBO HOTELOVEJ IZBY. PRE KAŽDÉHO JEDNÉHO TURISTU je zvolený individuálny turistický program. 

ZAVOLAJTE NAŠIM ZÁSTUPCOM VO VAŠEJ KRAJINE A SPOLOČNE NAPLÁNUJEME VAŠU CESTU A OŠETRENIE!


 .