имплант

S vekom dochádza k strate zubov. Moderná dentálna implantológia však ponúka možnosť realizácie fixnej zubnej protézy aj vtedy, keď zuby úplne chýbajú!

Špecialisti kliniky Smile SV sú presvedčení o tom, že ak zuby celkom chýbajú alebo je potrebná ich výmena, fixné mostíky na zubných implantátoch sú najlepším riešením. V prípade straty jedného zuba sa používajú tzv. integrované implantáty. V rámci technológie sa umiestnia všetky komponenty ako integrovaný blok, čo znižuje čas liečby a minimalizuje bolesť. Potom vám nový zub bude výborne slúžiť okamžite po jeho zavedení.

Zavedenie fixného zubného mostíka - krok za krokom.

POZOR! NASLEDUJÚCI postup LIEČBY JE JEDNOU Z VIACERÝCH MOŽNOSTÍ

имплант

1: PRED ZÁKROKOM.
Zubné ošetrenie začína dôkladnou počítačovou tomografiou, po ktorej zubný lekár vykoná prípravné činnosti pre ďalší postup.

имплант

2. ZAVEDENIE IMPLANTÁTU.
 
Prvým krokom je inštalácia zubných implantátov na miesto chýbajúcich zubov (v tomto prípade sa používa päť implantátov). Následne sa nasadia trvalé korunky, ktoré umožňujú konzumáciu jedál a komunikáciu. Po zavedení implantátov je potrebné počkať na úplné zahojenie a až potom realizovať fixnú protézu.

имплант

3. FIXÁCIA ZUBNÉHO MOSTÍKA.
Trvalý zubný mostík je spoľahlivo upevnený na implantátoch. Pri úplnej výmene všetkých zubov čeľusti (ako aj v tomto prípade) sú potrebné dve až tri návštevy lekára za účelom konečnej fixácie náhrady.

имплант

4. KONEČNÝ VÝSLEDOK.
Vaše nové zuby sa prakticky nebudú líšiť od prirodzených zubov. Ľudia, ktorí kedysi mali tradičnú protézu, po jej výmene za fixný mostík často opisujú svoje dojmy ako nezabudnuteľné a mimoriadne pozitívne.

ZHRNUTIE

V súčasnosti je fixný mostík na implantátoch optimálnym a najpokrokovejším riešením. Rozhodnite sa - môžete chodiť a žiť úplne rovnako ako s prirodzenými zubami; silné a stabilné riešenie vám bude slúžiť celý život; protéza zachová tvar a výraz vašej tváre a tiež zabráni oslabovaniu kostného tkaniva.

 .