STRATA ZUBA JE PRE KAŽDÉHO PROBLÉMOM NIELEN FYZICKÝM, ALE AJ PSYCHICKÝM.

Имплант

PRE ZUBNÝCH LEKÁROV RIEŠENIE TOHTO PROBLÉMU UŽ VIAC NEPREDSTAVUJE NÁROČNÚ ÚLOHU.


PRI STRATE JEDNÉHO ZUBA SMILE SV ODPORÚČA ZUBNÝ IMPLANTÁT – IDE O SPOĽAHLIVEJŠIU A POHODLNEJŠIU VERZIU TRVALEJ fixnej náhrady NEŽ JE TRADIČNÁ ZUBNÁ PROTÉZA. IMPLANTÁT SA SVOJÍM VZHĽADOM A FUNKČNOSŤOU NELÍŠI OD PRIRODZENÉHO ZUBA. V prípade straty jedného zuba sa používajú tzv. integrované implantáty. V RÁMCI TECHNOLÓGIE SA UMIESTNIA VŠETKY KOMPONENTY AKO INTEGROVANÝ BLOK, ČO ZNIŽUJE ČAS LIEČBY A MINIMALIZUJE BOLESŤ. POTOM VÁM NOVÝ ZUB BUDE VÝBORNE SLÚŽIŤ OKAMŽITE PO JEHO ZAVEDENÍ. NA NAŠEJ KLINIKE POUŽÍVAME OKAMŽITÚ IMPLANTÁCIU (EXPRESNÚ IMPLANTÁCIU). AK TO ANATÓMIA ÚSTNEJ DUTINY PRI OŠETRENÍ DOVOLÍ, NIE JE TÁTO METÓDA TRAUMATIZUJÚCA A NESPÔSOBUJE PSYCHICKÚ ZÁŤAŽ. UMOŽŇUJE ĎASNÁM SA VYFORMOVAŤ(ADAPTOVAŤ) OKOLO KORUNKY.
Pri expresnej implantácii sa zubný implantát zavedie priamo po odstránení zuba a tak je možné vyriešiť všetky problémy naraz počas „jedinej návštevy“ v priebehu jednej hodiny!

Priebeh ošetrenia.

Zavedenie (implantácia) nového zuba – krok za krokom.
Pozor! Nasledujúci postup liečby je jednou z viacerých možností.  

имплант

1: PRED ZÁKROKOM.

Zubný lekár vykoná primárne vyšetrenie a urobí jednu alebo viac RTG snímok PROBLÉMOVEJ oblasti. 

имплант

2. ZAVEDENIE IMPLANTÁTU.

PRVÝ IMPLANTÁT JE UMIESTNENÝ FIXNE. NASADÍ SA KORUNKA, KTORÁ UMOŽŇUJE NORMÁLNU KOMUNIKÁCIU a KONzumáciu jedál OKAMŽITE PO ZÁKROKU. PRED ĎALŠÍM KROKOM BY MALO UPLYNÚŤ NIEKOĽKO MESIACOV, V PRIEBEHU KTORÝCH IMPLANTÁT ZRASTIE S ČEĽUSTNOU KOSŤOU.

имплант

3: NASADENIE NOVEJ KORUNKY.

ZÁVEREČNÝM KROKOM JE NASADENIE TRVALEJ KERAMICKEJ KORUNKY. PRI SPRÁVNEJ STAROSTLIVOSTI VÁM BUDE NOVÝ ZUB SLÚŽIŤ PO ZVYŠOK ŽIVOTA. BEZ POTREBY ĎALŠIEHO OŠETROVANIA. 

имплант

4. KONEČNÝ VÝSLEDOK.

NOVÝ ZUB MÁ ROVNAKÝ VZHĽAD A FUNKČNOSŤ AKO PRIRODZENÝ. POSTAČÍ, keĎ BUDETE VYKONÁVAŤ OBVYKLÚ ÚSTNU HYGIENU, KTORÁ ZABEZPEČUJE ČISTOTU A ZDRAVIE VAŠICH ZUBOV A ĎASIEN. 

ZHRNUTIE. INTEGROVANÉ IMPLANTÁTY VÁM OKAMŽITE ZABEZPEČIA FUNKčNÉ ZUBY, ÚCHVATnÝ ESTETICKÝ VÝSLEDOK A DLHODOBÉ RIEŠENIE.

 .